Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy

Tel.: (61) 815 01 03

62-006, Kobylnica Poznańska 50

Tel.: (61) 815 01 03

III Wiosenny Rajd Rowerowy "Jedziemy dla Nikoli"

W sobotę 21 maja 2016 r. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy oraz cała społeczność szkolna zapraszają do udziału w III Wiosennym Rajdzie Rowerowym. Tym razem pod hasłem „Jedziemy dla Nikoli”.

Start i meta rajdu znajdować się będą na terenie Szkoły Podstawowej w Kobylnicy. Dla uczniów klas 0 – III proponujemy trasę do Uzarzewa o długości ok. 8 km (połączoną ze zwiedzaniem i rozwiązywaniem zagadek w Muzeum w Uzarzewie) lub trasę o długości ok. 11 km wiodącą polnymi drogami do Mechowa i Wierzenicy (na tej trasie chętne dzieci również dostaną kartę z zagadkami). Start uczestników rajdu na trasie do Uzarzewa odbędzie się o godzinie 10.30. Start trasy do Wierzenicy i Mechowa będzie miał miejsce o godzinie 10.00.

Uczniowie klas 0 – III mogą uczestniczyć w rajdzie wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Zapisy na rajd oraz wpisowe w kwocie 3 zł od uczestnika przyjmują wychowawcy klas do dnia 19 maja 2016 r.

Na mecie rajdu zapraszamy na ciepły posiłek i zabawę w miasteczku rowerowym. Zapraszamy do zakupu na mecie rajdu ciasta i kawy. Dochód za sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie Nikoli Wali w walce z chorobą.

Bardzo prosimy zapoznać się z regulaminem rajdu zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy rajdu