Dyrekcja i nauczyciele szkoły
DYREKTOR SZKOŁY
- mgr Anna BESTYŃSKA
Dyżury dyrektora szkoły dla rodziców w godz. pracy sekretariatu
WICEDYREKTORZY:
- mgr Sylwia Szymkowiak
- mgr Joanna Pacholska
Dyżury wicedyrektora szkoły dla rodziców w godz. pracy sekretariatu
SEKRETARZ SZKOŁY
- Magdalena Wolska
Sekretariat szkoły czynny dla rodziców, nauczycieli i uczniów:
- Poniedziałek, wtorek, środa, piątek w g. 8.00 – g.13.00
- Czwartek w g. 10.00 – g. 15.00
Tel/fax: 0 61 8150 103
E-mail: spkobylnica@poczta.fm
Adres pocztowy: 62-006 Kobylnica, ul. Poznańska 50
KIEROWNIK GOSPODARCZY
- Anna Wiśniewska
Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy
Imię i nazwisko |
Przedmiot |
1. Bagrowska Agnieszka |
· historia, · wos · pedagog specjalny |
2. Balcerzak Zimna Agnieszka
|
· religia |
3. Bandosz Justyna
|
· nauczyciel współorganizujący proces kształcenia · rewalidacja |
4. Bestyńska Anna |
· dyrektor · fizyka |
5. Biernat Katarzyna
|
· edukacja wczesnoszkolna |
6. Bultrowicz Agnieszka
|
· język angielski · biologia |
7. Cieślak Cezary
|
· edukacja dla bezpieczeństwa · wychowanie do życia w rodzinie |
8. Czarnota Elżbieta
|
· wychowanie przedszkolne |
9. Gajewska Marika
|
· edukacja wczesnoszkolna |
10. Giżycka Maria
|
· edukacja wczesnoszkolna · terapia pedagogiczna |
11. Grześkiewicz Artur
|
· informatyka · język angielski
|
12. Janiszewska Magdalena
|
· nauczyciel współorganizujący proces kształcenia · rewalidacja · pedagog specjalny |
13. Jankowska Joanna
|
· nauczyciel współorganizujący proces kształcenia · rewalidacja |
14. Jasińska Monika
|
· nauczyciel współorganizujący proces kształcenia · rewalidacja · logopedia |
15. Jaśkiewicz Robert
|
· geografia · przyroda · historia |
16. Jenczylik Karolina
|
· psycholog · pedagog |
17. Jokiel Hubert
|
· wychowawca świetlicy |
18. Kaczmarek - Klinowska Milena
|
· fizyka |
19. Kalemba - Fludra Izabela
|
· język polski |
20. Kaźmierczak Alina
|
· edukacja wczesnoszkolna · terapia pedagogiczna |
21. Konieczna Katarzyna
|
· wychowawca świetlicy |
22. Kozłowski Piotr
|
· wychowanie fizyczne |
23. Książkiewicz Magdalena
|
· język polski · historia |
24. Kuczyńska - Ryś Aneta
|
· edukacja wczesnoszkolna · logopedia |
25. Liberska Agnieszka
|
· wychowawca świetlicy |
26. Maćkowiak Beata
|
· język angielski |
27. Majchrowicz Anna
|
· psycholog |
28. Małek Marek
|
· wychowanie fizyczne |
29. Małolepsza Ewa
|
· matematyka · informatyka |
30. Markowska - Gruszczyńska Hanna
|
· religia |
31. Monica Katarzyna
|
· wychowawca świetlicy |
32. Najborowska Agnieszka
|
· wychowanie przedszkolne
|
33. Onuchowska - Hertig Monika
|
· edukacja wczesnoszkolna
|
34. Pabjaniak Aleksandra
|
· edukacja wczesnoszkolna · język angielski |
35. Pacholska Joanna
|
· wicedyrektor · pedagog · doradztwo zawodowe |
36. Paterczyk Paulina
|
· język niemiecki · historia |
37. Powałowska Małgorzata
|
· wychowawca świetlicy |
38. Reszelska Magdalena
|
· wychowanie fizyczne · gimnastyka korekcyjna |
39. Schlichting Agata |
· wychowanie fizyczne |
40. Siebert Elżbieta
|
· Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze |
41. Siwińska Marzena
|
· wychowanie fizyczne · wychowawca świetlicy |
42. Skowrońska Bizan Małgorzata |
· język polski |
43. Słowek Katarzyna
|
· plastyka · technika |
44. Stępień Marta
|
- matematyka |
45. Suwalińska Marita
|
· edukacja wczesnoszkolna · rewalidacja |
46. Szcześniak Tomasz |
· matematyka |
47. Szpunt Jakub |
· muzyka |
48. Szumska Katarzyna |
· edukacja wczesnoszkolna |
49. Szymanowska Joanna |
· edukacja wczesnoszkolna · język angielski |
50. Szymańska Paulina |
· edukacja wczesnoszkolna · bibliotekarz |
51. Szymkowiak Sylwia |
· wicedyrektor · edukacja wczesnoszkolna |
52. Tomaszewska - Grajek Beata |
· język angielski |
53. Ulińska Katarzyna |
· język polski |
54. Uściniak Aneta |
· rewalidacja - tyflopedagog |
55. Wojciechowska Jagoda |
· chemia · biologia · przyroda |
56. Wolniewińska Arleta |
· bibliotekarz |
57. Zarzecki Mateusz |
· wychowanie fizyczne · gimnastyka korekcyjna |
58. Żarnowska Małgorzata |
· edukacja wczesnoszkolna |