Konkursy międzyszkolne
Rok szkolny 2018/2019.
1. Ryszard Gruszczyński kl. VIa - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim.
2. Tymoteusz Syrociak kl. IIIa - I miejsce w X Gminnym Konkursie Informatycznym pt. "Poznałem komputer".
3. Marianna Schick kl. Ia - I miejsce w VIII Gminnym Konkursie Recytatorskim "Tęczowy Świat Poezji".
4. Reprezentacja szkoły ( Zuzanna Paśka, Tymoteusz Syrociak, Adam Misch ) - II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego.
5. Reprezentacja szkoły ( Julianna Rozmiarek, Katarzyna Matuszak kl. Vb ) - I miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Wiedzy Religijnej o Św. Janie Pawle II.
Rok szkolny 2017/2018.
1. Reprezentacja szkoły ( Antonina Maciejowicz kl. Va, Daria Glapka kl. Vb ) - II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Wiedzy Religijnej o Św. Janie Pawle II.
2. Chłopcy z klas IV-VI - I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w unihokeju chłopców.
3. Dziewczęta z klas IV-VII - I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce siatkowej dziewcząt.
4. Chłopcy z klas IV-VI - II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce siatkowej chłopców.
5. Reprezentacja szkoły (Stanisław Rajewicz kl. VIIb, Aleksander Skotarczak kl. VIIb, Patryk Stępień kl. VIIb) - I miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Matematycznym "MatBoty na start".
6. Daria Glapka kl. Vb - III miejsce w XIX Miejsko - Gminnym Konkursie "Swarzędz - miasto, w którym mieszkam".
7. Nikola Nowacka kl. IIa - III miejce w XVI Gminnym Konkursie Piosenki Klas I - III.
8. Katarzyna Matuszak kl. IVb - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Poezji Religijnej Poświęconej Św. Janowi Pawłowi II.
9. Reprezentacja szkoły (Aleksandra Borucka kl. IIId, Franciszek Chmiel kl. IIId i Dominik Rojek kl. IIIa) - I miejsce w XVIII Gminnym Konkursie Matematycznym klas trzecich.
10. Aleksandra Borucka kl. IIId - I miejce w konkurencji indywidualnej XVIII Gminnego Konkursu Matematycznego klas trzecich.
11. Adrian Nobik kl. VIIb - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki "Zostań Gwiazdą".
12. Daria Glapka kl. Vb - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki "Zostań Gwiazdą".
13. Jakub Borucki kl VIa - I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym z języka angielskiego.
14. Jakub Walkowiak kl. VIa - II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym z języka angielskiego.
15. Jakub Walkowiak kl. VIa - III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego.
Rok szkolny 2016/2017.
1. Martyna Słupińska kl. IVb - III miejsce w III Gminnym Konkursie Recytacji Poezji Patriotycznej.
2. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w unihokeju Chłopców.
3. Jakub Walkowiak kl. Va - III miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym z Języka Angielskiego.
4. Reprezentacja szkoły - II miejsce w turnieju "Wyścigi rzędów" dla klas I - III.
5. Natalia Łakomy kl. Va - I miejsce w II Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w ergometrze wioślarskim w kategorii dziewcząt klas piątych.
6. Kinga Glicz kl. VIb - III miejsce w II Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w ergometrze wioślarskim w kategorii dziewcząt klas szóstych.
7. Zuzanna Lesińska kl. Va - IV miejsce w II Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w ergometrze wioślarskim w kategorii dziewcząt klas piątych.
8. Reprezentacja szkoły - III miejsce w II Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w ergometrze wioślarskim.
9. Katarzyna Żołyńska kl. VIa - III miejsce indywidualnie w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego.
10. Reprezentacja szkoły (Jakub Walkowiak kl. Va i Katarzyna Żołyńska kl. VIa) - I miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego.
11. Reprezentacja szkoły (Jędrzej Kujawa kl. Vb, Stanisław Rajewicz kl. VIb, Patryk Stępień kl. VIb) - I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie "Swarzędz- miasto, w którym mieszkam".
12. Reprezentacja szkoły (Jędrzej Kujawa kl. Vb i Stanisław Rajewicz kl. VIb) - I miejsce w Gminnym Konkursie "Gmina Swarzędz i jej patron, św. Józef".
13. Reprezentacja szkoły (Jagoda Rajewicz kl. VIb, Stanisław Rajewicz kl. VIb i Aleksander Skotarczak kl. VIb) - II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas szóstych.
14. Karolina Świdurska kl. IVa - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki "Zostań Gwiazdą".
15. Laura Idaszek kl. IVa - wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Na skrzydłach przyjaźni".
16. Paweł Bohdan kl. IIId - III miejce w konkurencji indywidualnej Gminnego Konkursu Matematycznego klas trzecich.
Rok szkolny 2015/2016.
1. Uczniowie z klasy IIc i IId - I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym Ekociuszek i Ekozwierz.
2. Chłopcy z klas IV-VI - I miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce koszykowej Chłopców i sztafetowych biegach przełajowych.
Rok szkolny 2014/2015.
1. Reprezentacja szkoły (Jakub Borucki, Maja Olejnik i Jakub Walkowiak) - I miejsce w XV Gminnym Konkursie Matematycznym klas trzecich.
2. Uczniowie z klasy IVb - I miejsce w Gminnym Konkursie Teatralnym pod hasłem W kręgu lektur szkolnych.
3. Reprezentacja szkoły (Jagoda Rajewicz i Aleksander Skotarczak) - I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Religijnej o Świętym Janie Pawle II.
4. Reprezentacja szkoły (Urszula Sewerniuk, Kacper Maciejewski i Antoni Stachowski) - I miejsce w XV Jubileuszowym Gminnym Konkursie Przyrodniczym "W Dolinie Cybiny".
5. Bogusz Hernes kl. VIb - I miejce w konkurencji indywidualnej VI Gminnego Konkursu Matematycznego klas szóstych.
6. Maja Olejnik kl. IIIa - III miejce w konkurencji indywidualnej XV Gminnego Konkursu Matematycznego klas trzecich.
7. Adrian Nobik kl. IVb - nagroda za talent aktorski w Gminnym Konkursie Teatralnym pod hasłem W kręgu lektur szkolnych.
8. Monika Małkowska kl. VIa - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytacji Poezji Patriotycznej.
9. Borys Zwiewka kl. IVb - III miejsce w XIV Konkursie Recytatorskim Kwiat Poezji Złoty.
10. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce siatkowej Chłopców
11. Reprezentacja szkoły (Bogusz Hernes, Nikodem Kaźmierczak i Kacper Maciejewski)- II miejsce w VI Gminnym Konkursie Matematycznym klas szóstych.
12. Nikodem Kaźmierczak kl. VIb - II miejce w konkurencji indywidualnej VI Gminnego Konkursu Matematycznego klas szóstych.
Rok szkolny 2013/2014.
1. Mikołaj Kurczewski kl. II - I miejsce w VI Gminnym Konkursie Ortograficznym "Jeżyk" na poziomie klas II.
2. Małgorzata Lieske kl. IIc - I miejsce w kategorii prac przestrzennych Gminnego Konkursu "Bezpieczna droga ucznia do szkoły i do domu".
3. Monika Małkowska kl. Va - III miejsce w VII Gminnym Konkursie Poezji Religijnej.
4. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w unihokeju Chłopców.
5. Reprezentacja szkoły - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w pływaniu drużynowym.
6. Reprezentacja szkoły - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w sztafetowych biegach przełajowych.
Rok szkolny 2012/2013.
1. Reprezentacja szkoły - III miejsce w IV Gminnym Konkursie Matematycznym klas szóstych.
2. Chłopcy z klas IV-VI - II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w Tenisie Stołowym Chłopców.
3. Dziewczęta z klas IV-VI - III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w Tenisie Stołowym Dziewcząt
4. Jędrzej Kujawa kl. Ib - I miejsce w II Gminnym Konkursie Recytatorskim "TĘCZOWY ŚWIAT POEZJI .
Rok szkolny 2011/2012.
1. Reprezentacja szkoły - II miejsce w XII Gminnym Konkursie Matematycznym klas trzecich.
2. Reprezentacja szkoły - III miejsce w III Gminnym Konkursie Matematycznym klas szóstych.
3. Reprezentacja szkoły - IV miejsce w XII Gminnym Konkursie Przyrodniczym.
4. Tomasz Kędra kl. Vb - I miejsce w XIII Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w warcabach Szkół Podstawowych.
5. Dziewczęta z klas IV-VI - II miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w unihokeju Dziewcząt.
6. Reprezentacja szkoły - II miejsce w turnieju "Wyścigi rzędów" dla klas I - III.
7. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce ręcznej Chłopców.
8. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce siatkowej Chłopców.
9. Chłopcy z klas IV-VI - III miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w badmintonie Chłopców.
10. Dziewczęta z klas IV-VI - V miejsce w Mistrzostwach Miasta i Gminy Swarzędz w piłce koszykowej Dziewcząt.
11. Reprezentacja szkoły - I miejsce w VI Międzyszkolnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych "Historia wpisana w piosenkę".
12. Reprezentacja szkoły - II miejsce w XI Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim "Kwiat poezji złoty".
13. Reprezentacja szkoły - III miejsce w XIII Miejsko-Gminnym Konkursie "Swarzędz- miasto, w którym mieszkam".